Pierwszaki w świetlicy witamy serdecznie.
Pragniemy, byście czuli się z nami dobrze i bezpiecznie
Nadszedł w końcu czas na Wasze pasowanie
I od teraz już oficjalne w świetlicy przebywanie!
?‍??‍?

Nadszedł nareszcie ten dzień w świetlicy SP nr 13
– 19 października, w którym uczniowie klas pierwszych stali się oficjalnie świetliczakami.
Zanim jednak do tego doszło, wszyscy zostali zaproszeni do wykonania kilku zadań.
Sprawdziliśmy między innymi, czy uczniowie klasy Ia i Ib znają świetlicowy regulamin, potrafią wykonywać polecenia nauczyciela,
znają swoje imiona i czy potrafią narysować portret wybranej pani ze świetlicy.
Pierwszaki udowodniły także, że potrafią dbać o porządek, zgodnie współpracują i znają doskonale świetlicę.
Na koniec odbyło się oficjalne ślubowanie: powtarzanie słów przysięgi świetliczaka oraz składanie podpisów pod tekstem przysięgi.
Na pamiątkę tego uroczystego wydarzenia każdy otrzymał dyplom i drobny upominek.

Cieszymy się bardzo, że świetlicowa grupa powiększyła się o kolejnych uczniów klas pierwszych! Serdecznie witamy w świetlicy SP nr 13! ??